Film nowoczesny - pakiet "N"

Informacje podstawowe:

   Pakiet ten skierowany jest do osób, które są zainteresowane niestandardową realizacją filmu ślubnego. Film nowoczesny to crème de la crème tego co ma miejsce podczas całego dnia uroczystości, ponieważ wszystkie wydarzenia pokazane są w krótki i zwięzły sposób, aby nie wydłużały one czasu trwania filmu.

Strona w budowie...

Trwają prace nad dalszą rozbudową strony...

Pakiet ten skierowany jest do Par, które są zainteresowane niestandardową realizacją filmu ślubnego.

 

Decydując się na wybór pierwszego pakietu usług otrzymujecie obecność podczas Waszej uroczystości jednego operatora (tzw. “kamerzysty”). Będzie on do Waszej dyspozycji od momentu rozpoczęcia przygotowań w domu lub lokalu do zakończenia oczepin.

Operator wykona nagrania przy użyciu dwóch kamer z czego cały czas pracuje za pomocą kamery głównej (mobilnej), natomiast druga kamera (zapasowa) używana jest w razie potrzeby w sposób statyczny tzn. jest umieszczona na statywie i nagrywa stały kadr. Kamera zapasowa stanowi też zabezpieczenie na wypadek awarii kamery głównej.
Operator nagrywa niezależną dodatkową ścieżkę dźwiękową przy pomocy cyfrowego rejestratora audio umieszczonego przy głośniku w miejscu odbywania się uroczystości.

W ramach tego pakietu otrzymacie gotowy reportaż filmowy o długości pomiędzy 60 a 90 minut oraz kilkuminutowy teledysk ślubny. Czas trwania filmu uzależniony jest od tego, jaki przebieg będzie miała Wasza uroczystość oraz od możliwości logistycznych pracy Waszego kamerzysty – skupia się on głównie na rejestracji najważniejszych momentów uroczystości. Teledysk ślubny montowany jest w sposób “prosty” czyli  ukazuje wszystkie wydarzenia w sposób chronologiczny, spokojny, pod odpowiednio dobraną muzykę.

Musicie być świadomi, że jeden operator nagra dużo mniej urozmaiconego materiału filmowego niż jest to w stanie zrobić ekipa dwuosobowa lub większa – przykładowo: nie można w tym samym czasie wykonać ujęć na zewnątrz budynku (pokazanie jego wyglądu, ludzi na dworze) oraz ujęć w środku; nie można pokazać w tym samym czasie reakcji Pary Młodej oraz osób widzących to samo, a będących w innym miejscu.

Wasz film będzie zawierać: klip z przygotowań oraz błogosławieństwo (możliwa jest rezygnacja z nagrywania tych elementów co obniży wartość usługi), skrót z ceremonii ślubu oraz momentu składania życzeń, klip z przyjazdu i powitania na sali, pierwszy taniec, kilka bloków tanecznych z zabawy na parkiecie z oryginalnie nagranym dźwiękiem przeplatanych klipami pokazującymi gości poza parkietem (na dworze, przy stołach biesiadnych, przy fotobudce, z zimnymi ogniami, dzieci z animatorką, itp.) oraz stałe punkty każdego przyjęcia jak np. tort weselny, skrót z oczepin i na zakończenie teledysk ślubny.

Wychodzimy z założenia, że zabawa na przyjęciu weselnym to nie tylko tańce na parkiecie, ale również to co się dzieje dookoła niego. Dlatego nagrywamy dużo materiału około-parkietowego – to nas wyróżnia na tle innych firm oferujących swoje usługi, u których zobaczyć można tylko to co się dzieje na parkiecie. Nie nagrywamy gości za stołami w momencie spożywania ciepłych posiłków.

Aby film był ciekawszy można rozszerzyć ten pakiet o: przygotowania u fryzjerki/kosmetyczki, kamerę GoPro do auta na czas przejazdu do lokalu, ujęcia z drona bez udziału uczestników uroczystości, wywiady z gośćmi weselnymi, ujęcia plenerowe nagrywane w innym terminie niż dzień uroczystości.