WIĘCEJ STR'a

Czyli o tym co jeszcze robimy

• Ujęcia z lotu ptaka

Dysponujemy bezzałogowym statkiem powietrznym, zwanym popularnie "dronem", do celów realizacji filmów i zdjęć z perspektywy lotu ptaka. Nasz operator drona posiada stosowne zezwolenie do odbywania lotów jakim jest "świadectwo kwalifikacji UAVO" wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wykonujemy zlecenia z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, a także po uzyskaniu zezwolenia na odbycie lotu w miejscach, które tego wymagają.
• uroczystości ślubno-weselne:
• architektura (budynków, placów, krajobrazu, itp.):
• eventy (koncerty, festyny, zawody sportowe, itp.):
• materiały reklamowe (ogłoszenia sprzedaży, promocja firmy, itp.):

• Studniówka

Realizujemy jedno nagranie z całego balu studniówkowego szkoły. Produktem finalnym naszej pracy jest pamiątkowy film zrealizowany w jakości Full HD. Film, który stworzymy w nowoczesny i interesujący sposób, pozbawiony dłużyzn i monotonii, tak aby zachęcał widza do jego ponownego obejrzenia.

Do wykonania reportażu przystępujemy w minimum dwuosobowym zespole pracując za pomocą aparatów z wymiennymi obiektywami oraz osprzętu kamerowego, bez którego nie jest możliwe zrobienie porządnej realizacji filmowej. Korzystamy ze stabilizatorów kamer, statywów, monopodów, krótkiej jazdy kamerowej (tzw. slider) oraz dwóch cyfrowych rejestratorów dźwięku do nagrania oddzielnych ścieżek audio w celu uzyskania lepszej jakości dźwięku w finalnym materiale.
W zależności od ilości bawiących się osób podczas balu studniówkowego może się okazać, że dwóch operatorów to będzie zdecydowanie za mało. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest dobranie takiej ilości dodatkowych operatorów, aby zostało zarejestrowane wystarczająco dużo materiału, co da większe możliwości w późniejszej obróbce filmu podczas montażu. Kolejnym aspektem wzbogacającym wizualnie końcowy materiał filmowy są ujęcia wykonane ponad głowami uczestników balu za pomocą kranu kamerowego (kliknij tutaj aby zobaczyć efekt pracy tego urządzenia).

Film składać się będzie z następujących elementów: wprowadzenie (klip prezentujący miejsce uroczystości i gromadzących się w nim uczestników balu), część oficjalna (przemówienia i odtańczenie Poloneza), wspólna zabawa na parkiecie przeplatana kilkoma klipami uczestników balu bawiących się poza parkietem (nie nagrywamy w momencie spożywania posiłków), część artystyczna i/lub klip z krojenia tortu (o ile coś z tych rzeczy wydarzy się podczas balu), klip podsumowujący wszystkie wydarzenia jakie miały miejsce podczas balu studniówkowego.

• Pierwsza Komunia Święta

Wykonujemy pamiątkowe filmy z sakramentu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, oddając w naszych realizacjach powagę chwili oraz nastroju jaki panuje w tym szczególnym dniu. Pracujemy w taki sposób, aby nie rozpraszać dzieci i nie skupiać ich uwagi na sobie. My jesteśmy tylko tłem odbywającej się uroczystości, ekipą która nie zaburza relacji ksiądz-dzieci, dzieci-ksiądz. Każdy z naszych operatorów posiada upoważnienie do nagrywania filmu w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną w Lublinie.
Mamy przygotowaną indywidualną ofertę zarówno dla nielicznych grup dzieci jak również dla całych szkół, w których do Komunii Świętej przystępują uczniowie z kilku równoległych klas. O szczegółach naszych realizacji opowiadamy zawsze podczas spotkań z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Wtedy też możemy zaprezentować dotychczas wykonane przez nas nagrania z tej uroczystości. Nie udostępniamy publicznie żadnych filmów o tej tematyce.


• Obsługa wizualna eventów

Świadczymy usługi w zakresie wieloekranowej projekcji obrazu podczas różnego typu przedstawień, konferencji, szkoleń i wykładów.

• Relacje z eventów

Wykonujemy filmowe relacje z dowolnego typu wydarzeń (koncerty, festyny, konferencje, szkolenia, spotkania, zawody sportowe, imprezy firmowe, itp.).

• Filmy promocyjne i spoty reklamowe

Wykonamy film promujący Twoją firmę, produkt lub usługę.

• Teledyski muzyczne

Wypromuj swoją piosenkę razem z nami.