ŚLUB & WESELE > "WESELE w 3F"

Pakiet filmowo-fotograficzny z gratisem

Połączenie dwóch usług

Często zadawane jest nam pytanie czy wykonujemy również zdjęcia ślubne. My jako studio filmowe nie zajmujemy się fotografią ślubną, ale wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, wspólnie z zaprzyjaźnioną firmą stworzyliśmy pakiet filmowo-fotograficzny, dzięki któremu możemy świadczyć kompleksowe usługi mające na celu uwiecznienie dla Was tego wyjątkowego dnia.

"STR Film Studio" (czyli my) świadczy usługi związane z wykonaniem pamiątkowego filmu, natomiast za uwiecznienie wydarzeń na fotografiach odpowiedzialny jest Radek Pizoń (www.zakochani.eu). Wspólnie tworzymy zgrany zespół, który wie w jaki sposób ze sobą pracować, aby zarówno film jak i zdjęcia powstały w najlepszy z możliwych sposobów. Dodatkowo szybka wymiana pomiędzy nami informacji w czasie realizacji gwarantuje, że nie przeoczymy niczego o czym wiedziałaby tylko jedna ze stron. Naszą wspólną ofertę można znaleźć na stronie www.weselew3F.pl - zapraszamy.

Trzecia usługa gratis

Czym byłoby "Wesele w 3F", gdybyśmy oferowali tylko "Film" i "Fotografię"? Odwiedzając stronę internetową naszego wspólnego projektu (kliknij w baner poniżej) dowiesz się, jaką trzecią usługę na literę "F" dostaniesz od nas w prezencie. Warunkiem jej otrzymania jest tylko wybór nas jako ekipy zajmującej się stworzeniem pamiątkowego filmu ślubno-weselnego oraz wybór Radka jako fotografa ślubnego. Łączenie kilku usług zawsze daje dodatkowe zyski, dlaczego więc mielibyście z tego nie skorzystać?