O NAS

Ekipa "STR Film Studio" gotowa do akcji

Poznajcie nas

Witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą, która zajmuje się rejestracją audio-video (popularnie mówiąc: filmowaniem) różnego typu uroczystości okolicznościowych, eventów oraz materiałów promocyjnych (spoty reklamowe, teledyski itp.). Nasz team składa się z osób, które połączyła wspólna pasja do tworzenia filmów mając na starcie jedynie pomysł i narzędzia potrzebne do wykonania określonego zadania. Dysponujemy kilkoma aparatami z wymiennymi obiektywami, kamerami Full HD, sportowymi kamerami GoPro, dronem, cyfrowymi rejestratorami dźwięku oraz całą masą pomocniczego sprzętu niezbędnego do wykonania dobrej filmowej realizacji. Poza rzeczami materialnymi naszą siłą jest kreatywność, pomysłowość, a także umiejętności i doświadczenie nabyte przez lata pracy - tego wszystkiego nie da się wycenić.

Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie, ale swoją działalnością obejmujemy cały kraj. Kilometry nie stanowią dla nas żadnej przeszkody o czym może świadczyć fakt, iż wykonywaliśmy już nagrania m.in. w Warszawie, Krakowie, Grudziądzu, Żaganiu, Gdańsku i Szczecinie. Nie ograniczamy się tylko do granic Polski. Jeśli zaistnieje taka potrzeba weźmiemy swoje paszporty i udamy się tam, gdzie będzie to konieczne.
Nasza ekipa od zadań specjalnych:

Oto wesoły duet operatorski, który sprosta Waszym oczekiwaniom.
Rafał (ten po lewej) zadba o dobre pierwsze wrażenie, polata dronem, umieści kamerę GoPro tam gdzie zwykła kamera się nie zmieści. Wyłapie kadry zapierające dech w piersiach, a na sam koniec sprawdzi jak został zmontowany cały zarejestrowany materiał filmowy.
Sylwek (ten po prawej) - oaza spokoju. Zajmuje się logistyką i konserwacją sprzętu. Poza tym dba o dobrą atmosferę w zespole i w kontakcie z klientem. Zawsze nagra to czego nie nagrał ten pierwszy i zmontuje to czego ten pierwszy jeszcze nie zdążył zmontować.

Przy realizacjach wymagających większego nakładu sił współpracujemy z firmami Ricordi i MUND Labs - naszymi partnerami dzielącymi pasję do tworzenia filmów. Wspólnie z nimi realizujemy nagrania studniówkowe, filmy z Pierwszej Komunii Świętej, relacje z eventów, a także filmy ślubno-weselne.

Postawcie na naszą firmę !

"STR STUDIO" to firma stawiająca na jakość świadczonych przez siebie usług. Dzięki temu doszło do naszej współpracy ze stacją TVN Style przy produkcji jednego z odcinków programu "Śluby marzeń", który został wyemitowany wiosną 2019 roku na antenie tej stacji.


W naszej firmie pracuje zawsze jedna i ta sama ekipa filmująca, co daje Państwu gwarancję wykonania przez nas usługi w takim stylu, jaki widoczny jest na naszych filmach (prezentujemy filmy z pakietów 2 i 3). W związku z tym na jeden termin przyjmujemy tylko jedno zlecenie od tych z Państwa, którzy jako pierwsi podpiszą z nami umowę.

Działamy na terenie całej Polski oferując wszędzie gwarancję niezmiennych cen za nasze usługi. Każdą realizację wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i lokalizacjami, w których odbędą się uroczystości.

Zaufało nam już wiele Par, a część z nich postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami z przyszłymi Nowożeńcami wystawiając nam opinię na portalu "Wesele z klasą" dzięki czemu po raz kolejny uzyskaliśmy tam Certyfikat świadczący o rzetelności naszej firmy.


Zapraszamy do naszego biura

Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie przy ulicy Przyjacielskiej 4 lokal 1 (budynek "Suponu" widoczny na załączonym zdjęciu). Wspólnie z nami biuro dzieli fotograf Radek Pizoń (www.zakochani.eu), którego usługi gorąco polecamy!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 900-1600, ale jeżeli wcześniej się z nami umówicie możemy spotkać się także w późniejszych godzinach lub nawet innego dnia. Warto jednak zawsze uprzedzić nas o chęci przybycia do naszego biura, ponieważ ze względu na charakter naszej pracy może się okazać, że nikogo w danym momencie w biurze nie będzie.