ŚLUB & WESELE > AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco

Nagrywaliśmy ślub dla TVN Style

Zostaliśmy dostrzeżeni przez TVN Style, który zaprosił nas do współpracy przy realizacji jednego z odcinków nowo powstającej serii o tytule "ŚLUBY MARZEŃ".
Nasza ekipa miała przyjemność wziąć udział w nagraniach przygotowań Młodej Pary oraz ceremonii zaślubin w kościele na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej.

Nowa oferta - rozszerzyliśmy zakres usług

Od 1-go września 2019 roku mamy w swojej ofercie trzy klasyczne pakiety wykonania pamiątkowego filmu ślubno-weselnego (numer pakietu określa jednocześnie ilość operatorów wykonujących nagranie) oraz ofertę dla klientów chcących krótki, nowoczesny film w okolicach 30 minut.

Nasze rekomendacje

Portal ślubny "Wesele z klasą", który służy przyszłym Młodym Parom pomocą w organizacji ich ślubu oraz przyjęcia weselnego poprzez znalezienie odpowiednich usługodawców, wystawił nam certyfikat jako sprawdzonemu ogłoszeniodawcy w oparciu o zweryfikowane opinie klientów.
Dziękujemy za to wyróżnienie, a przy okazji prosimy nasze dotychczasowe i nasze przyszłe Pary Młode o wystawianie nam kolejnych opinii na tym potralu. Dzięki temu przedłużymy ważność widocznego obok certyfikatu.